UNIPRO, spol. s r.o.

Uničovská 3, Šumperk, 787 01, e-mail: tichacek@unipro.cz

Barvy-CMP
Novinky

 

 

Kontakt

Unipro spol. s r.o.

Uničovská 3
787 01 Šumperk
IČO: 41030907
DIČ: CZ41030907
Výpis z obchodního resjtříku
Otevírací doba: Po – Pá 6,30 – 16,00

více...

 Nově nabízíme zhotovení protlaků řízených i neřízených do vzdálenosti až 120 m, v průměru do 320 mm

 
 Neřízené protlaky - Protláčecí rakety:
 Ø 45
 Ø 63
 Ø 75
 Ø 90
 Ø 130 + Rozšíření Ø 160
 
 - do vzdálenosti 20 m pod vozovkou.
 
 
Řízený protlak:
 
DITCH WITCH JT 920L - vrtací tyče 3 m, délka 120m o Ø 310 mm.
 
  
DICTH WITCH JT 920 - vrtací tyče 2 m, délka 60 m, Ø 310 mm.
 
 
GRUNDPIT 40/60 - vrtací tyče 0,5 m, délka 50 m, Ø 215 mm.
 
 
UM - 32 (sklepy, skruže) - tlačící tyče 0,5 m, délka 35 m, Ø 190 mm.
 
 
Protlaky provádíme komplet, včetně dodávky materiálu. Vlastníme certifikát a prohlášení o shodě.
Další práce souvisejících s provedení protlaku - výkopové práce a uvedení terénu do původního stavu. U vodovodních řadů a přípojek po domluvě provedeme tlakové zkoušky,včetně zápisu a jejich provedení.
 
 
 
 
 
 

 

Hledáte instalatéra, topenáře či zařizujete koupelnu ?

Nabízíme instalatérské a topenářské služby v oblasti vodo - topo - plyn. Zaměstnáváme odborné pracovníky, kteří vykonávají činnost v oblasti instalatérství a topenářství již dlouhé roky. Tímo garantujeme kvalitu a rychlost odvedené práce. Pomůžeme Vám s drobnými opravami, haváríí či odbornou instalacívody, topení a plynu. Tyto činnosti nabízíme pro průmyslové, bytové, a občanské stavby, včetně staveb rodinných domů, půdních vestaveb, nádstaveb a rekonstrukcí bytových jader. Zvláštní důraz klademe na kvalitu bez následných reklamací. V ramci zkvalitnění zákaznických služeb Vám navrhneme správný systém pro Vaši stavbu a vypracujeme bezplatně cenovou nabídku. Neustále sledujeme nové trendy, materiály a technologie, abychom Vám zajistili profesionální informace pro správnou volbu a nejvhodnější řešení. Z tohoto důvodu také úzce spolupracujeme s odbornou projekční kanceláří oboru TZB.


Voda

Přijedeme, opravíme, uděláme vše, co si jen můžete přát. Naše služby představují kvalitu, rychlost a spolehlivost. Provádíme montáž rozvodů tlakové vody, odpadů, armatur a zařizovacích předmětů.

Plyn

Zajistíme vyprojektování a realizaci plynových přípojek z hlavního řadu včertně geometrického zaměření a provedení revize díla. Samozřejmostí jsou i rozvody plynu v dané nemovitosti.

 

Topení

Zhotovíme také rozvody topení včetně dodávky vytápěcí jednotky, topných těles, tepelného čerpadla, případně podlahového vytápění.

 

Kontaktujte nás

Prodejna vodoinstalačního a topenářského materiálu

Prodejnu naleznete ve dvoře našeho areálu, kde můžete pohodlně zaparkovat. V naši prodejně Vás obslouží a poradí vyškolený personál s mnohaletou praxí. V případě, že se jedná o radu vyloženě technického charakteru, je k dispozici technik společnosti.Na prodejně dr také můžete blíže seznámit s nabízeným sortimentem. Z ulice Uničovská je koupelnové studio, kde si můžete v klidu a v teple vybrat zařizovací předměty do Vaši koupelny. Nabízíme zde především produkty společnosti Sapho. Naše společnost je jejím přímým obchodním partnerem. Zboží nabízené touto společností zakoupíte i u nás za stejných podmínek, které jsou uvedeny na jejich stránkách. Odběr následně probíhá osobně u nás na skladě či prodejně.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies